KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728051
nr 1572 8051
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 76, "snöstormen". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:33:03
300 kr
400 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren